Toyota C-HR

Toyota C-HR - wynajem samochodu osobowego

 Silnik 1,2 turbo 116 KM 4x2

 Skrzynia biegów 6MT

 5 osobowy

 Rocznik 2017

 Klimatyzacja

Toyota C-HR to całkowita nowość w naszej ofercie. Jeśli interesuje Cię wynajem samochodów osobowych, zdecydowanie powinieneś rozważyć ten model. Już same wygląd tego mocarnego pojazdu robi imponujące wrażenie, które dodatkowo potęguje nowoczesne wnętrze oraz płynność i komfort jazdy.
Decydując się na wynajem samochodów osobowych w naszej wypożyczalni, zawsze dostajesz to co najlepsze. Dowodem na to jest właśnie Toyota C-HR. Oferowany przez nas model został wyprodukowany w 2017 roku, co oznacza, że jest tak nowoczesny, jak tylko Toyota może być.
W jakich warunkach najlepiej sprawdzi się jedna z najnowszych propozycji sławnej marki? Toyota C-HR to crossover, co oznacza, że żadne drogi mu niestraszne. Warto przy tym zauważyć, że ten model cieszy się opinią najlepiej prowadzącej się Toyoty w historii firmy, co oznacza, że Toyota C-HR będzie idealnym wyborem na dłuższą trasę. Zwłaszcza że jej przestronne i komfortowe wnętrze z pewnością przypadnie do gustu również pasażerom.
Obecność tej nowoczesnej Toyoty w naszej ofercie to również doskonała okazja, żeby połączyć wynajem samochodów osobowych z małymi testami i sprawdzić, czy sławna C-HR nie jest przypadkiem samochodem stworzonym dla Ciebie!

Scroll to top